Dll dosyalarını onarma.

Merhaba. Win8 işletim sistemine sahip bilisayarıma oyun yükledim. Daha sonra birkaç dll dosyalarını eksik olduğunu söyleyip, internetten idirdim ve system32 ve syswow64 klasörlerine attım. Ve daha sonra 0xc000007b hatasını aldım. Ne yapabilirim? Doğru dll dosyalarını veren bir programvar mıdır? Yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

kenanftl kenanftl (98)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İndirdiğiniz DLL dosyalarının işletim sisteminize uygun olup olmadığını kontrol edin.

    İşletim sisteminiz 64 bitse buna  uygun dll dosyalarını indirin ve klasörlere kopyalayın.

    Maalesef bu işlemi otomatik yapacak bir program yok.  Oyun hangi dll için hata veriyorsa onu indirmelisiniz.

    Pek çok uygulama düzün çalışmak için Microsoft Visual C++ 2010  kütüphanesine ihtiyaç duyarlar. Sizde Microsoft Visual C++ 2010  kütüphanesi eksik veya bozulmuş ise Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı hatası alabilirsiniz.

    Bunun için Microsoft Visual C++ 2010 32 bir sürümünü buradan indirebilir  Microsoft Visual C++ 2010 64 bit sürümünü buradan indirebilirsiniz.

    murat murat (12492)