dllRegisterServer giriş noktası bulunamadı

Evet wwe 2k16 kurcaz derken İSDoneçdll hatası aldık İSDone.dll'yi indiriyoruz cmd'den girmeye çalışıtğında dllRegisterServer giriş noktası bulunamadı bu hatayı veriyo.Lütfen yardım edin.

kaan53tr kaan53tr (9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başlata tıkla ve arama içerisinde CMD yaz ve üzerine sağ tıklıyarak yönetici olarak çalışıtır.Komut istemi penceresinde Regsvr32 C:\Windows\System32\Msxml.dll yaz ve ENTER tuşuna bas.

    Ayrıca aşağıdaki komutuda uygula.

    SFC /SCANNOW
    İşlem tamamlanınca bilgisayarı yeniden başlatarak kontrol et.

    Şu işlemleride denermisin

    ISDONE.dll dosyasını indirip Bilgisayarım - C - Windows - System32 nin içine at.

    DirectX in en son sürümünü kur.

    Windows tuşu + S tuşuna aynı anda basarak arama ekranını aç ve Arama alanına windows defender  yaz arat ve bulduktan sonra windows defenderi aç windows Defeder'ın üst menüsünden Ayarlar'a gir.Ayarlar bölümüne girdikten sonra sol tarafta Gerçek Zamanlı Koruma kısmı var orada Gerçek zamanlı koruma kısmında "Gerçek Zamanlı Korumayı Aç(önerilen)" yazısının tikini kaldır ve Değişiklikleri kaydete basıp çık.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Malesef olmadı. kaan53tr 7 yıl önce
    • cmd'ye ilk verdiğiniz komutu yazınca aynı hatayı verdi dllregister server giriş noktası bulunamadı.dll veya OX mu OC mu olduğundan emin olun kaan53tr 7 yıl önce
    • Cevabımı düzenledim onlarıda denermisin. ardahd 7 yıl önce
    • Windows cdni takıp SFC /SCANNOW yazmayı denermisin ardahd 7 yıl önce

    Yardım edicek kimse yokmu

    kaan53tr kaan53tr (9)