DNS ayarlarım etkinleşmiyor

Merhaba DNS ayarlarını (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) ipv4 girip yapıyorum tamam diyip çıkıyorum. sonra misal "kat.ph" girmeye çalışınca gene tib'in sayfası çıkıyor. Kaç kez denedim olmadı. Ayarları kontrol ettim DNS'ler yerliyerinde duruyor ama olmuyor uygulanmıyor heralde sadece görüntüde. Bu arada modem yeni sanırsam modemin arayüzünden bir ayar çekicez maalesef ki bende hiç anlamam bu konudan, arayüze giriyorum bilmediğim terimler.

Yardımcı olursanız sevinirim.

NOT: 2 Farklı bilgisayarda ağıma bağlanıp denedim dnsler etkinleşmiyor.

ayberkoski ayberkoski (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     DNS değiştiremiyorum bu linki incelediniz mi? DNS Jumper adlı programı deneyebilirsiniz.

    murat murat (12492)