Dns değişmeme rağmen engellenmiş siteye giremiyorum

Merhaba  windows 10 dns degişmeme ragmen hala engellenmiş sitelere girmede zorluk çekiyorum

DNS değiştirdim ama olmadi yardım edebilecek olan varmi teşekkürler

stea stea (1)
3 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Türkiyede yasaklanan sitelere girebilmek için vpn programı kullanman gerekiyor çünkü seni yabancı sunucuya bağlayıp oradaki sunucu üzerinden giriş yapmanı sağlıyor.

darkcrak darkcrak (5168)
3 yıl önce cevaplandı

ülkemizde bir çok dns yasaklı durumda @dark">@darkarck yazdıgı gibi vpn kullanmalısın..

krsn krsn (233)