DNS kendi kendine sıfırlanıyor

dns yi yazıp kaydettikten sonra dns sıfırlanıyor sorun durduk yere oldu lütfen yardım edin

ıriasx ıriasx (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında DNS'i sıfırlayan bir yazılım vardır. Öncelikle bilgisayarını zararlı yazılımlara karşı taramalısın:

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Bu iki yazılımla bilgisayarını tarat. Bir de aktif olarak çalışan bazı yazılımlar var mı? Ekranın sağ alt köşesinde çalışır durumda neler var bunları yazarsan iyi olur. Belki kullandığın bir program DNS ayarlarını sıfırlıyor olabilir.

    hakan hakan (15424)