dns probe finished no internet hatası

Powerline internet kullanıyorum. İlk başta internete bağlanamıyordum sınırlı bağlantı uyarısı alıyordum. Şimdi pcden bağlandım telefondan bağlandığımda dns probe finished no internet hatası alıyorum. Aynı modem birşey anlamadım.

shocking shocking (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    yusufbozar yusufbozar (348)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Denedim sorun çözülmedi. Aynı internete PCden bağlanabiliyorum. Farklı telefonlarla denedim yine bağlanamadım. shocking 8 yıl önce
    • Sorununun nedenini bilemiyorum. Fakat modemden uygun kanalı seçmen belki işine yarayabilir. Tahminimce sorunun modemden kaynaklanıyor. Etrafında bu işten anlayan birinden yardım istesen daha mantıklı gibime geliyor. yusufbozar 8 yıl önce

    Yardım edebilecek yokmu ? lütfen yardım

    shocking shocking (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Telefonunuz Android ise DNS sunucuyu değiştirin.  Telefonunuz Wi-Fi üzerinden bağlanırken aldığı DNS sunucuda bir sorun olabilir.

      dns probe finished no internet  hatası DNS kaynaklı bir hatadır. Telefonunuzun DNS ayarlarını değiştirin.

      Android cep telefonlarda ve Android Tabletlerde DNS nasıl değiştirilir?

      En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir?

      cemkara cemkara (4215)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Statik İP vererek sorunu çözdüm sanırım sorun modemde. shocking 8 yıl önce
      • Bazen bilgisayar IP ve DNS bilgisi alamayabilir. El ile IP vermek mantıklı bir çözüm. cemkara 8 yıl önce