DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN hatası

Ben bir gazete ve haber sitesi'nden Ben fuatavni haberleri ve değişik son dakika haberleri felan okurken sayfayı yeniledeiğimde bu sorun çıktı. DNS değiştim ama yine çözülmedi...

Site : eyhaber.org

 Bu sorunun kaynağı nedir?

Sorun :

emirhan64 emirhan64 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer hata devam ediyorsa DNS değiştirmeyi deneyin.

    Google Chrome internet tarayıcısı ile DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN hatası alıyorsanız hatanin sebebi DNS sunuculardır.

    DNS sunucunuzu değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

    En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir?

    Windows 7'de DNS nasıl değiştirilir?
    Windows 8'de DNS nasıl değiştirilir?

    Genel olarak  DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN hatasını  DNS değiştirmek çözer.

    murat murat (12492)