DNS_PROBE_POSSIBLE - Bu siteye ulaşılamıyor hatasının çözümü nedir?

Bugün sık sık şu hatayı alıyorum: Bu siteye ulaşılamıyor - DNS_PROBE_POSSIBLE  uzmanim.net ana makinesinin DNS adresi bulunamadı. Sorun teşhis ediliyor. Web siteleri açılamıyor. Bir kaç dakika sonra site açılıyor.

DNS_PROBE_POSSIBLE hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Brave tarayıcısında ben de zaman zaman DNS_PROBE_POSSIBLE hatası alıyorum. Chrome' da DNS_PROBE_POSSIBLE hiç karşıma çıkmadı.

    Brave tarayıcısında adres satırına şunu yaz:

    brave://settings/security

    Güvenli DNS kullan seçeneğinde CloudFlare 1.1.1.1 seçeneğini seç. Bu şekilde bir dene. Ben brave tarayıcısında DNS_PROBE_POSSIBLE hatasını bu şekilde çözmüştüm.

    hakan hakan (15424)