DNS Sunucusu Cevap Vermiyor Sorunu

Arkadaşlar Selamun Aleyküm Benim Şöyle Bir Sorunum Var :

Modemde Bütün Düğmeler Yanıyor
Cs'ye girince serverleri buluyor
Sorun Gidermeye Girince DNS Sunucuları Yanıt Vermiyor Diyor.
Hotspot'la Bağlanınca Bütün Sitelere Giriyor Ama Hotspot Kapatınca Hiçbirine Girmiyor (Cs Hariç)
Aynı Problemler Telefon,Tabletlerde Falanda var.

Windows 7 Ultimate 64 bit kullanıyorum.Ethernet Driverleri vs.vs. Güncel.

burakbulak burakbulak (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullandığınız DNS sunucularda sorun olabilir. DNS değiştirmeyi denediniz mi?

    En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir? (Buradan tercih edilen DNS sunucuyu kullanın)

    Windows 7'de DNS nasıl değiştirilir?
    Windows 8'de DNS nasıl değiştirilir?

    murat murat (12492)