Dns Sunucusuna bağlanılamıyor hatası

Merhaba kablosuz airties dağıtıcıdan internet kullanıyorum.Fakat sürekli dns sunucusuna bağlanılamıyor hatası alıyorum.İpconfig/flushdns,registerdns,release,renew işlemlerini yaptıktan sonra internet geliyor ama 10 dakika sonra gidiyor.Ayrıca telefondan wifiye bağlanıyor ama ondada hiç girmiyor.Yardımcı olursanız sevinirim

ukalenderoglu ukalenderoglu (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    dağıtıcıdan internete giremezsin dağıtıcın ana modeme bağlı olmadıkça

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    8 yıl önce cevaplandı

    • ana modeme bağlı zaten internet geliyor ukalenderoglu 8 yıl önce

     1) modemin elektiriğini çıkart yeniden tak böylece resetlemiş olursunuz yine olmuyorsa aşağıda resimdeki talimatları uygula

    2)

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • resetledim kaç kez aynı sorun ukalenderoglu 8 yıl önce
    • cevabı düzelltim yeniden resimli anlatım var candan 8 yıl önce
    • sen adamsın :) ukalenderoglu 8 yıl önce
    • nasıl düzeldimi acaba candan 8 yıl önce
    • 10 dakikada 1 olacağına 1 saate 1 oluyor bunada razıyım :) ukalenderoglu 8 yıl önce