.doc dosyası nedir? Nasıl açılır?

.doc uzantılı dosyaları pdf okuma programıyla açamıyorum hangi program lazım acaba?

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Merhaba

      .Doc uzantılı dosyaları açmak ve düzenlemek için microsoft office programlarından olan Word yazlımı yardımcı olacaktır.

      Ayrıca microsoft office programını yüklemek istemiyorsan. .doc uzantılı dosyaları açmak için kullanabileceğin alternatif programları listeledim

      - Open freely

      Free Opener

      Umarım faydalı olmuştur

      tahatugyan tahatugyan (1206)