document and settings erişim engellendi

Arkadaşlar Windows 8 kullanıyorum. documents and settings kısayol olarak görünüyor.Konum Kullanılamıyor.erişim engellendi uyarısı veriyor.Klasörün içeriğini nasıl görüntüleyebilirm.

uncanny uncanny (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Documents and Settings" klasöründen ulaşmak istediğiniz tüm bilgilere "Kullanıcılar" klasöründen ulaşabilirsiniz. Çünkü Windows Vista, 7 ve 8 ile birlikte "Documents and Settings" klasörünün içeriği Windows'un kurulu olduğu sürücü altındaki (muhtemelen C sürücüsü) "Users" yani "Kullanıcılar" klasörüne taşınmıştır. O klasörün bulunmasının sebebinin eski Windows sürümlerinin o klasörü kullanmasından dolayı olduğunu düşünüyorum.

    utkubayat utkubayat (885)