Dogeminer virüsü nasıl temizlenir?

Bilgisayarımda DogeMiner virüsü olduğunu düşünüyorum. 360 Total Security ile tarama yaptım. Bilgisayarda DogeMiner virüsü buldu. Sildi fakat her tarama yaptığımda DogeMiner virüsü buluyor. DogeMiner virüsü nasıl temizlenir? yardımcı olursanız sevinirim

alivecan alivecan (337)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Uzmanım.net YouTube kanalında çözüm bulabilirsiniz.

    Link: Uzmanım.net Bitcoin Virüsü Bulma ve Silme

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      Malwarebytes DogeMiner virüsünü tanıyor ve siliyor.

      Malwarebytes ile sistemini taratmanda fayda var. Bunu yaparken 360 Total Security yazılımını kaldır ya da devreden çıkart ki sorun yaşama.

      murat murat (12492)