Dokunmatik yüzey'i kapatamıyorum, nasıl kapatabilirim?

Bilgisayara format attırdıktan sonra hiçbir şekilde dokunmatik yüzey'i kapatamadım ayarlarda dokunmatik yüzeyi devre dışı bırak seçeneği gözükmüyor. Aygıt yöneticisinde devre dışı bırak seçeneğindeki tik kaldırılmıyor çalıştır'da;

ms-settings:devices-touchpad

komutu işe yaramıyor ne yapabilirim?

abdullahsarisin abdullahsarisin (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Notebook markası ne ise resmi sitesiden Pointing Device vb. adında touchapd i yönetmek için gerekli olan  driver ı indirip kurabilirsin.

    mutecessis mutecessis (216)
    2 yıl önce cevaplandı

      Format attırdığım yere götürdüm touchpad sürücüsü yüklemiş ve sorun çözüldü

      abdullahsarisin abdullahsarisin (1)