Donanım Arşivi V3 Bilgisayarı DVİ VGA

Donanım Arşivi V3 Bilgisayarı

merhabalar donanım arşivinde 2000 tl lik bütçe ile bilgisayar toplama videosunu gördüm bilgisayara baktım sistem özelliklerine bakarken

Masaüstü Bilgisayar Bağlantılar kısmında :

USB 2.0: 2 x USB 2.0

USB 3.1 : 6 x USB 3.1

COM Port : Yok

HDMI : 1 x HDMI

D-Sub : Var

DVI : Yok

DisplayPort : Yok

DVDRW  : Yok

Blu-Ray  : Yok

Web Cam  Yok

Bluetooth  Yok

Wireless  Yok

Ethernet  Var

Burda DVİ Yok Benim Monitorde bir DVİ Kablosu VGA Kablosu var o kablolar bu Bilgisayara takılırmı

Kısacası Bu Bilgisayara DVI&VGA Takılırmı

ACİLLL CEVAP İSTİYORUM LÜTFEN:

NOT1  : Wirelles eklenebilirmi

NOT:2 Optik sürücü Eklenebilirmi

NOT:3 Alacağım kasa Monitörsüz

NOT4 : Birde Com Port Yok diyor Benim evde Kendi Kullandıgım MOnitorum var DVİ&VGA Girişi De Var olurmu lütfen söyleyin

Site Bu  : https://www.itopya.com/v3-m1050ta-1211-r3-1200-msi-gtx1050ti-4gb-8gb-ram-1tb-disk-gaming-bilgisayar/

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dönüştürücü alırsın olur biter.

    fulla11 fulla11 (1)