Donanım ayarlarınız değiştirildi. Değişikliklerin etkili olması için lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatın.

4-5 gündür bilgisayarı açtığımda donanım ayarlarınız değiştirilmiştir yazıyor resmini aşağıya atıyorum

Sistem Ayarları değişikliği
Donanım ayarlarınız değiştirildi. Değişikliklerin etkili olması için lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Bu hata neden kaynaklanıyor bilemiyorum ama yeniden başlatma işlemini denedim sürekli aynı hatayı veriyor.

kutlugalp kutlugalp (136)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Sürümün Sanırım 10 veya 8. Bilgisayarı güvenli modda başlatmayı dene. Eğer güvenli modda bu hata ile karşılaşmazsan Arkadaşının bilgisayarından felan malwarebytes in setup ını indir. USB ye at kendi pc ne tak. Güvenli moddayken setuba tıkla kursun bir tarama yaptır. Eğer Sorunun çözülmediyse Ekran kartından kaynaklanıyor olabilir. En son çare bilgisayara güzel bi format at.

    gorkemkazak gorkemkazak (36)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Format atalı 1 ay bile olmadı belki :D Güvenli mod seçeneğini deneyeceğim. Aslında o yazının gözükmesi dışında pc de bir problem yok. :D sadece o yazı niye çıkıyor anlamadım. kutlugalp 7 yıl önce