Donanım kimliği ile bluetooth driverı nasıl bulunur?

Merhaba arkadaşlar ben Windows 10 Pro 64 bit kullanıcısıyım ve bilgisayarıma uygun bluetooth driverini bulmak için bluetooth 4.0 adaptör donanım kimliğiyle mi driverı bulmak lazım, cevap için teşekkür ederim.

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

  • Donanım kimliğini paylaşır mısın? alattin 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

https://devicehunt.com/ adresini deneyebilirsin.

USB\VID_8087&PID_0A2A gibi bir donanım kimliğin olmalı.

VID Vender yani üretici ID, PID  Device ID'yi temsil eder. Buradan arama yapabilirsin. En azından sürücü olmasa bile donanımın adını öğrenirsin.

alattin alattin (16984)