Donanım kimliği ile online sürücü bulma yükleme yöntemi nasıl yapılır?

Ekran Kartı Sürücülerini Donanım Kimliği ile bulup yüklemek indirmek?
Ekran Kartı Sürücülerini daha hızlı bulmak?
Ekran Kartı Sürücülerini internet'ten bulup yüklemek?
Ekran Kartı güncel sürücülerini bulmak?
Ekran Kartı Sürücülerini farklı işletim sistemlerine ait olan sürücüleri bulmak?
Windows10/8.1/8/7/Vista/XP/Server güncel sürücülerini yüklemek?
Ekran Kartı sürücüsünü bulamayanlar için farklı yöntem?
Devid info üzerinden ekran kartı sürücülerini indirip yüklemek?

forjest forjest (101)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Donanım kimliği ile online sürücü bulma yükleme yöntemini bu videolu anlatımımda yer verdim sürücü yükleme işlemlerinde zorlanan ve bulma sorunu yaşayanlara yönelik iyi bir alternatif teknik olacağı kanısındayım.Online sürücüleri bulmak için donanımınıza ait kimlik numarasını aygıt yöneticisinden sürücünüze ait donanım kimliğini kopyalayıp (orn:Ekrankartı olsun) bu adresten ilgili sürücünüzün donanım kimliği ile arayarak bulabiliyorsunuz umarım yararlı olur saygılarımla.

    VİDEO'LU ANLATIMIM

    forjest forjest (101)
    8 yıl önce cevaplandı

      Daha önce bu konuda yazılı olarak detaylı anlatım yapmıştık zaten. Yazılı anlatım için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

      Windows 7 donanım bulamama sorunu

      brsozl brsozl (1961)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Videolu anlatım yazılı açıklama zengin çözüm alternatifleri olmuş sizinde elinize sağlık. forjest 8 yıl önce
      • aynen öyle sizinde elinize sağlık :) brsozl 8 yıl önce
      • Teşekkür'ler! :) forjest 8 yıl önce