Donanım kimliği olmayan aygıtın sürücüsünü bulmak

Bu aygıtın sürücüsünü nasıl bulurum? Windows bulmuş ama kuramıyor elle denemek istiyorum nasıl yaparım?

kullanici622551 kullanici622551 (61)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarın laptop mu? Yoksa masaüstümü? Laptopsa modeline göre üretici web sitesine git.  Oradaki yüklü olmayan sürücüleri yükle. Masaüstüyse o zaman anakart üreticisinin web sitesine git. Yine o sayfadan sende yüklü olmayan sürücüleri yükle.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Laptop. Hepsi yüklü. Programlar da bulamıyor.. kullanici622551 4 yıl önce