Dondurduğum facebook hesabım başkasının eline geçti. Ne yapmalıyım?

Yıllar önce açtığım face hesabımı dondurmuştum ancak geri açıldığını başkasının eline geçtiğini ögrendim çalınmış. Arkadaşlar dedi hesabı geri açmışsın diye şaşırdım üstelik paylaşımlar bile yapılıyomuş yolladılar ekran fotolarını şok oldum e_posta yada numaraya erişimim yok lütfen o hesabı kapatabilirmisiniz size ulaşmak için cok uğraştım 😔😔🙏Neslihan Hann eski hesap ne olur kapatın 😔

neslihan2323 neslihan2323 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunu facebook yetkilileri ile görüşmende fayda var.

    Facebook ile nasıl iletişime geçebilirim?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Biz Facebook kapatma veya çalma gibi işlemler yapamıyoruz maalesef. Ancak siz o hesabı "beni taklit ediyor" gerekçesiyle şikayet edebilirsiniz. Bu konuda yönlendirmekten başka elimizden bir şey gelmez. Üzgünüm.

      omercik omercik (9418)