Dondurduğum Instagram hesabıma tekrar giremiyorum

Hesabımı dondurmustum saha sonra gireyim dedim ama giremiyorum hata veriyor burda bı arkadaşında öyle olmuş şifre yenileme yapıyorum yinede giremiyorum

kullanici607038 kullanici607038 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dondurulan hesapları açmak ile ilgili genel bir sorun var gibi görünüyor.

    Twitter'da gördüğüm kadarı ile instagramda dondurulan ve sonra tekrar açılmak istenen hesaplarla ilgili genel bir ağ sorunu hatası veriyor. Bu durumda yapabileceğiniz pek bir şey yok. Sonra ara ara tekrar deneyin. Bu genel bir sorun olarak görünüyor.

    instagram uygulamanız güncelleme istiyorsa bunu mutlaka yapın  ve güncelleyin.

    alattin alattin (16984)