Dondurulan instagram geri alma nasıl yapılır?

2 gün önce instagram hesabımı kullanıcı adını değiştirerek dondurdum. Ama malesef kullanıcı adımı unuttum. Ve hesaba ait telefon numarasından  da giriş yapamıyorum. Bağlı olduğu facebook adresindende giriş yapamıyorum. Lütfen yardımcı olun. İnstagrama mail atmaya çalıştım ama böyle bi kullanıcı yok diyor atamıyorum. Ne yapmam gerekli?

Dondurulan instagram hesabı açma nasıl yapılır bilen var mı?

kullanici984655 kullanici984655 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Seni takip eden birinden kullanıcı adını öğrenebilirsin, hiç mi arkadaşın yok ulaşabileceğin? bunlardan birine telefon açıp kullanıcı adım sende ne görünüyor diye sorabilirsin.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hesabı donuk olduğu için kullanıcı adı görünmeyecektir. omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho hemen dondurmuş. Buna dikkat etmemişsin, ben belirli bir süre sonra dondurdu gibi anlamıştım murat 5 yıl önce

    1 Aralık 2019 Güncelleme: Instagram hesabınızı dondurup şifrenizi unuttuysanız, kullanıcı bulunamadı hatası veriyorsa artık çözümü var. Yeni video burada: Dondurulan Instagram hesabını açma 2019

    Şu linke tıklayın: https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

    Bu, Instagram dondurulan hesapları bildirme formudur. Hesabınız dondurulduğu için Instagram'a bildirmelisiniz. Linkteki adımları tek tek uygulayın.

    Kullanıcı adını unuttuğunu şimdi farkettim. Bu durumda ne yapılabilir ki?

    Instagram hesabında kayıtlı e-posta adresini kontrol edebilirsin. Kullanıcı adını değiştirdiğinde oraya bildirim gidiyor. Anca o şekilde öğrenebilirsin sanırım.

    omercik omercik (9418)