Dondurulan Instagram hesabı kurtarma formuna geri dönüş olmadı

https://help.instagram.com/contact/1652567838289083  Bu linkte yer alan bağlantıyı kullandıktan sonra e postama gelen maili 20 gün önce cevapladım, ardından gönderdiğim fotoğrafın jpeg değil jpg formatında olduğunu görüp tekrardan maili cevapladım. Son maili göndereli 11 gün oldu fakat hala geri dönüş olmadı. Başka bir yöntem mi denemeliyim yoksa beklemeli miyim

bidkbaksanaknk bidkbaksanaknk (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu işlerde bekleme süresi değişken olabiliyor. Bir kaç gün daha bekle. 15 gün geçsin. Sonra cevap gelmezse formu tekrardan doğru şekilde doldur.

    hakan hakan (15409)