Dosya Aktarımı İçin Ethernet Kablosu Önerisi ?

Bilgisayar'dan Ps3'e Dosya Aktarımı İçin Bir Ethernet Kablosu Önerirmisiniz ?

N11 Sitesinden Olmalı

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer iyi ve kaliteli birşey istiyorsan bu ikisinden biri (tıkla) olabilir (En verimli olanlar CAT 6 kablolardır, tercih böyle yapılmalıdır).

    Elbette bunlar şart değil. Ama yine CAT 6 tercih edilmelidir (Sipariş verilirken kablo uzunluklarınada dikkat ediilmeli).

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz Bu Kablo İşe Yarar mı? malgibiolan 6 yıl önce
    • https://m.n11.com/cat6-kablosu-ethernet-lan-internet-10-metre-4612p-rj45-network-mo-P86141516 malgibiolan 6 yıl önce
    • Yarar elbette.. Ama 10 metre.. Fazla uzun değilmi? @malgibiolan temmuz 6 yıl önce
    • Bazı yorumlarda "kalitesiz" olduğu ifade ediliyor. Ömrü uzun olmayabilir @malgibiolan temmuz 6 yıl önce