Dosya Boyutu çok Büyük dosyayı kalıcı olarak silmek istiyormusunuz ?

Merhabalar Dosya Boyutu çok Büyük dosyayı kalıcı olarak silmek istiyormusunuz  Diyor evet diyorum

bir sorun yok ama Hani O dosya Hala Bilgisayarda yer kaplarmı ?

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Büyük ihtimalle Geri Dönüşüm Kutusunun alabileceğinden fazla boyutlu bir dosyayı silmek istediğinizden bu uyarıyı alıyorsunuz gibi. Bu uyarıyı aldığınızda dosya geri dönüşüm kutusuna gitmeden silinecektir. Dikkatli ol demek istiyor microsoft amca.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

      Hayır, silinmiştir ve yer kaplamaz. İçin rahat olsun.

      temmuz temmuz (12505)