Dosya bulunamıyor HTTP 404 hatası

Dosya bulunamıyor HTTP 404 hatası alıyorum. Her şeyi yaptım ama düzelmedi. Teknik destek alabilirmiyim sizden ?

furkanker furkanker (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    HTTP 404 hatası sunucu taraflı bir hatadır. Yani erişmek istediğiniz dosya web sunucuda bulunamadı demektir.

    HTTP 404 hatasını her sayfada alıyorsanız

    • Antivirüs, firewall kullanıyorsanız devreden çıkartmayı deneyin. (Norton, Eset, Avast vb)
    • ZenMate, Hotspot gibi yazılımlar var ise bunları kaldırın.
    • Farklı bir tarayıcı ile girmeyi deneyin
    • Modeminizi resetleyin

    HTTP 404 hatasını tek bir sitede alıyorsanız sorun sizde değil girmek istediğiniz sitededir.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Dediklerinizi yaptım, koruma programını kapadım ama gene aynı hata gelyior. :/ furkanker 9 yıl önce
    • furkan daha çok bilgi vermelisin. Hangi programlar çalışıyor. Proxy VPN kullanıyor musun, antivirüs ne kullanıyorsun. Tek bir sitede mi alıyorsun bu hatayı? murat 9 yıl önce
    • Bağlantı kurarak timewievır ile halletseniz ? furkanker 9 yıl önce
    • Maalesef bunu yapmam mümkün değil. murat 9 yıl önce