Dosya Gezgini Sola döndür Seçeneğini Kaldırmak

Dosya gezginindeki şerit sekmesinden Sola döndür seçeneği nasıl kaldırılır

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Windows + R tuşlarına basın çalıştır penceresi açılacaktır regedit yazın tamam butonuna tıklayın
    2. Kayıt defteri düzenleyicisinde HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CommandStore\shell\Windows.rotate270 anahtarına gidin Windows.rotate270 anahtarının sahipliliğini alın Windows.rotate270 anahtarına sağ tıklayın İzinler seçeneğine tıklayın Users (<bilgisayar adınız>\Users) kullanıcısın seçin  İzin Verme yazısının altındaki kutucukları işaretleyin Tamam butonuna tıklayın

    şerit sekmesi Sola döndür seçeneğini eklemek için

    1. Windows + R tuşlarına basın çalıştır penceresi açılacaktır regedit yazın tamam butonuna tıklayın
    2. Kayıt defteri düzenleyicisinde HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CommandStore\shell\Windows.rotate270 anahtarına gidin Windows.rotate270 anahtarının sahipliliğini alın Windows.rotate270 anahtarına sağ tıklayın İzinler seçeneğine tıklayın Users (<bilgisayar adınız>\Users) kullanıcısın seçin  İzin Verme yazısının altındaki kutucukların işaretlerini temizleyin Tamam butonuna tıklayın
    Anonim Anonim (156)