Dosya indirilemiyor Internet Download Manager indirme sorunu

Bir siteden mesala İnternet Download Manager ile bi video indirmek istediğimde şöyle bir hata alıyorum ;

BU DOSYA İNDİRİLEMİYOR

AYRINTILAR ....googlevideo.com sunucuna güvenli bağlantı oluşturulurken hata oluştu

hatası alıyorum.

Ayrıca videolaru açtığımda hafif bi cızırtı falan oluyor seste

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
7 yıl önce sordu

  • Ytube den video indirmek yasak oldugu icin soru degistirildi hakan 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Aldığınız "googlevideo.com sunucuna güvenli bağlantı oluşturulurken hata oluştu" hatası bazen meydana gelebiliyor.Bu sorunun Video sitesinden mi, Internet Download Manager kaynaklı mı olup olmadığını tam olarak anlayabilmek için bazı testler yapmanız gerekebilir.

  • Farklı bir video sitesinden, Internet Download Manager kullanarak indirme gerçekleştirin.Hatanın gelip gelmediğine bakın.
  • Internet Download manageri en son sürümününe güncelleştirin.Eski sürümlerde bazı videoların algılamasında sorunlar olabiliyor.
  • Farklı bir zaman diliminde tekrar indirme yaptığınızda hatanın gelip gelmediğini tekrar kontrol edin.
ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce cevaplandı

  • İsmail, cevabini ytube icermeyecek sekilde degistirir misin? hakan 7 yıl önce
  • Google bu tur basliklarda uzmanim.net'e uyari gonderiyor hakan 7 yıl önce
  • @hakan hocam bilgilendirme için teşekkürler, düzenledim. ismailsarp 7 yıl önce
  • hassasiyetin için teşekkürler @ismailsarp hakan 7 yıl önce