Dosya.tc dosya silme

Arkadaşlar merhaba, dosya.tc sitesine bir dosya upload ettim fakat silme linkini kaybettim acaba silme linkini tekrar nasıl bulabilirim ve de bu dosya bir kaç aya silinir mi ? (Linke hiçbir tıklama olmacak bu süre içinde- üyeliksiz yükleme yaptım )

bcaggul bcaggul (117)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dosya.tc sayfası üst bölümünde "Bize Ulaşın" sekmesi var. Oradan girerek kendilerine upload'ının kaldırılması isteğini ilet. Onlar IP üzerinden bulabilirler. IP Değişmiş bile olsa (başka açtığın konuda "modem resetlemesi" demiştin ya!) sen onlara dosya ismini ve upload yaklaşık zamanını bildirdiğin taktirde yine problem olmaz. Bulurlar ve silerler.

    Ayrıca şöyle bir hususta var:

    "

    ..

    Dosya.tc sitesi barındırdığı dosyaları herhangi bir gerekçe göstermeden silebilir.Herhangi bir nedenden dolayı yada şikayet üzerine dosya silinmesi durumunda kullanıcı hiçbir hak talep edemez.

    ..

    "

    Yani onlar zaman zaman site üzerinde bakım ve temizlik yapıyorlarki senin upload ettiğin dosyanın pasif durumunu farkederek zaten silerler.

    Yani merak edilecek birşey yok. İçin rahat olsun :-)

    temmuz temmuz (12505)