Dosya uzantıları ".igvm" olarak değişti, nasıl düzeltebilirim?

Dosyalarım bu şekilde "27278291937738.jpg.igvm"

"Yerleşim planı.pdf.igvm"

abdullah4242 abdullah4242 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarınıza fidye virüsü bulaşmış. Bulaşa virüs adı: STOP (DJVU) Ransomware.

    En yeni varyant ve şuan için çözümü yok. Yapabileceklerinizi burada listeledim:

    Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler

    alattin alattin (16984)
    2 yıl önce cevaplandı

      Hocam peki bu igvm uzantısı sorunun çözümünün bulunma ihtimali kesin midir?

      salih205 salih205 (1)