Dosya virüs içerdiği için işlem başarıyla tamamlanamadı

Google chrome açmak istediğimde dosya virüs içerdiği için işlem başarıyla tamamlanamadı hatası veriyor sorun düzeltilebilir mi?

0050 0050 (15)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, daha önce uzmanim.net'e sormuş olduğunuz diğer sorularınızı da inceledim. Bu ve bilgisayarınızdaki diğer sorunların nedeni işletim sisteminizin (Windows 10) bozulmuş olmasıdır o yüzden çeşitli sorunlar çıkartıyor. Size önerim Windows 10 yenileyin (sıfırlayın) yada format atmanız olacaktır.

    ˙·٠٠•● Çözüm Önerisi ●•٠٠·˙

    Eğer format atmak yerine yenilemeyi (Sıfırlama) tercih ederseniz

    Bilgisayarınızı yenilemek için

    1.      Ayarlar>Güncelleştirme ve Güvenlik açın

    2.     "Kurtarma" sekmesine tıklayın.

    3.     "Bu bilgisayarı sıfırla" seçeneğinin altındaki "Başlayın" butonu üzerine tıklayın.

    Bu adımın ardından korumak istediğiniz verilere göre, istediğiniz şekilde sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

    lion lion (595)
    8 yıl önce cevaplandı

    • CCleaner açtığımda hata veriyor: http://i.hizliresim.com/5MNOnj.png 0050 8 yıl önce
    • Merhaba, CCleaner programını yeni mi kurdunuz yoksa sizde zaten kurulumuydu? Eğer yeni olarak indirip kurmadıysanız en yeni sürümünü indirip kurun. CCleaner yeni sürümüyle verdiğim çözümü bir kez daha deneyin. Ek olarak (eğer yukarıda çözümle sorununuz çözüme kavuşmasa) bu sorunu ne kadar süredir yaşıyorsunuz ve işletim sisteminiz nedir? bu sorularımı cevaplarsanız size başka çözümler sunabilirim. lion 8 yıl önce
    • •CCleaner yeni kurdum işletim sistemi win10pro ,bu sorunu chrome'yi indirdikten sonra oldu 0050 8 yıl önce
    • yazımı düzenleyerek sorununuza başka çözüm önerisi yazdım. lion 8 yıl önce