Dosya Virüslü olduğundan veya istenmeyebilecek yazılım içerdiğinden işlem başarılı bir şekilde tamamlanmadı hatası nasıl çözülür?

İnternet üzerinden indirdiğim bir program açılmıyor yardım edermisiniz? Bu Hatayı Veriyor.Hata Bu!

kullanici543258 kullanici543258 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kullandığınız antivirüs veya Windows Defender tarafından dosya siliniyor.

    Muhtemelen Windows Defender açık ve bu sebepten Dosya Virüslü olduğundan veya istenmeyebilecek yazılım içerdiğinden işlem başarılı bir şekilde tamamlanmadı hatası alıyorsunuz.

    Dosyanın virüs içermediğinden eminseniz Windows Defender uygulamasını kapatabilirsiniz:

    Windows 10 Defender'i Nasıl Kapatabilirim?, Windows 10 Defenderi Kapatmak?

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @murat ama dosya bir hile/hack dosyası?? toprak34 7 yıl önce
    • @hamburger her hack /hile dosyası virüslü demek değildir. Eğer bildiği, güvendiği bir kaynaktan geliyorsa çalıştırabilir. Bunu belirttim cevabımda kardeşim murat 7 yıl önce
    • tamam toprak34 7 yıl önce

    Resimden anlaşılacağı gibi, LolHack.exe bir hile dosyası olduğu içini virüslü olabilir, dosyayı taratın;

    Zemana Anti-Malware indir

    İstenmeyecek yazılımları kaldırmak için AdwCleaner indir

    toprak34 toprak34 (2026)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sölediğiniz İçin çok teşekkür ederim

      kullanici543258 kullanici543258 (1)