dosyalar açılmıyor müzik,resim,yükleme dosyaları hepsi mado uzantılı oldu

benim dosyalarım açılmıyor resim müzik program olsun hepsinde de uzantısı mado dosyası olmuş  format çektim işe yaramadı lütfen yardım edin  bütün dosyalar mado dosyası  gibi olmuş

muha189 muha189 (29)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Alttaki link e giderek çözüme ulaşa bilirsin

    mado fidye virüsü nedir? çözümü var mı?

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

      https://uzmanim.net/soru/mado-fidye-virusu-nedir-cozumu-var-mi/103371

      Bugün incelemesi yapıldı. Şuan için bir çözüm yolu yok.

      murat murat (12492)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Aynen çözüm yolu yok ben bazı uygulamalarla denedim gelmedi maalesef 200 gb yakın dosyalar hepsi sildim☹️☹️☹️ muha189 3 yıl önce