Dosyalara zarar gelmeden pc nasıl sıfırlanır ?

Merhaba, windows 8.1 kullanıcısıyım. Pc mi sıfırlamak istiyorum kendi ayarlarıyla ancak steam dosyalarımın silinmemesi gerekiyor. Dosyalarınızı etkilemeden kşisel bilgisayarınızı yenileyin diye bir seçenek var ama size sorayım dedim. Sadece Steam dosyasının silinmemesi gerekiyor ve oyunların.

mehmetkaan mehmetkaan (11)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Steam dosyalarını ayrıca yedeklemen gerekir. Windows yenileme sonrasında bu dosyalar silinir. Bu sebepten steam dosyalarını yedeklemen gerekir.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

      O seçenekte sistem dosyaları korunur, belgelerin, resimlerin videoların vb arşivine zarar gelmez, windows araçları ve uygulamaları çalışır , donanim suruculeride varlıklarını devam ettirirler ama sonradan yüklenen oyun ve programlar çalışmaz hale gelir; bunların yeniden yüklenmesi gerekir.

      temmuz temmuz (12505)
      5 yıl önce cevaplandı

        Steam dosyalarını Yerel Disk D'ye atıp daha sonra sıfırlayabilirsin.

        omercik omercik (9418)