Dosyaları bulunduğu klasöre eklendiği tarihe göre nasıl sıralarım?

Dosyaları bir klasöre taşıdıktan sonra tarihe göre sıraladığımda oluşturuldukları tarihe göre sıralanıyorlar, dosyaları klasöre eklendiği tarihe göre sıralamak istiyorum nasıl yaparım?

taha17 taha17 (91)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şunu denedin mi?

    Dosyaları sıralamak istediğin klasöre gir.  Tür, Boyut gibi sıralama sütunlarının olduğu alanda  sağ tuşla tıkla ve açılan menüden oluşturma tarihini seç.

    olusturma tarihine göre sıralama

    Bu işlemden sonra sütunlara oluşturma tarihi de eklenecektir. Oradan sırala.

    hakan hakan (15424)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Dosyaya eklediğim tarihe göre sıralanmıyorlar. taha17 3 yıl önce