Dosyalarım.exe Virüsünü Temizleme

win 8.1 bilgisayarımda Dosyalarım.exe diye bir dosya oluştu açılmıyor vew boyutu çok küçük usb takınca onada bulaşıyor heryerde yok sadece usb ve C:\Users\kullanıcı adı bölümünde var yani benim gördüğüm kadarıyla ve gizli bir şekilde. rkill ve dr culvet kullandım malware bayts kullandım yinede gitmedi lütfen yardımcı olun.

apo1905dbrc apo1905dbrc (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    virüs prgramları bu Dosyalarım.exe  yi virüs olarak algılamıyor haliylede silmiyor (gizli dosya ve klasörleri göster)  işretle görevzamanlayıcı kitaplığından bak ve önce görevi sonlandır sonra sil

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      onuda denedim normal anti ilede taradım gitmiyor arkadaş nasıl birşeydir bu

      apo1905dbrc apo1905dbrc (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        http://uzmanim.net/soru/ozel-dosyalar-exe-virusu-nasil-temizlenir/2547#gonderi-2548

        burada arkadaş güzelce anlatmış. çözüm özeldosyalar.exe nin çözümü ama bunda da işe yarıyor ben yaptım oldu. önce virüslü flahı tak sonra görev yöneticisine tıklayıp işlemlere git orada göreceksin dosyalarım.exe diye bişi var onu sonlandır sonra bilgisayarıma girip virüslü flahı tutup dr wep in üstüne sürükle birlikte çalıstır yazısı çıkacak. o flahı temizleyecek . sonra flahı çıkart ve işlemleri sırasıyla linkte anlatıldıgı gibi uygula. önce virüslü flashı temizlemen lazım yoksa yeniden bulasıyo . bu arada benim hafıza kartımdan telefonuma bulastı ve çözemedim telefon bütün uygulamalarda hata veriyor. kullanılamaz hale geldi. hafıza kartını da hiç bi cihaz okumuyo artık.onu nasıl halledeceğim

        ebubekirr ebubekirr (1)