dosyalarım sage dosyası şekline dönüştü. bu dosyaları nasıl kurtarırım?

merhaba. Bilgisayarıma bir virüs buluşatı ve bütün resimleri,ses dosyalarım,pdf dosyalarım,audocad vs gibi ihtiyacım olan bütün dosyalar sage dosyası haline dönüştü.Bu dosyaları kurtarmanın çözüm yolu nedir?

zaimoglu zaimoglu (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    @ismailsarp burada anlatmış: sage uzantısı nedir? sage uzantılı dosyaların şifreleri nasıl çözülür?

    Dosyalarınız bir fidye virüsü tarafından şifrelenmiş. Yapabileceğiniz tüm işlemler linkte .sage uzantılı dosyaların şifresi nasıl çözülür ? .sage uzantılı dosyaları çözmem mümkün mü? başlığında anlatılmış.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

      @hakan hocamın bilgilendirmesi ile konuya baktım.

      Sage uzantılı dosyalar için biraz daha bakındım ama bir decrpyter gibi bir araca ulaşamadım.Emsisoft aracının dosya şifre çözme aracı mevcut, ancak destek listesinde .sage uzantılı dosya desteğini bulamadım.

      @alattin hocam bu konularda daha tecrübelidir.Umarım size yardımcı olacaktır.

      ismailsarp ismailsarp (6010)