dosyalarım silindi

perflogsda videolarım vardı windows 8 i 8.1 e güncelleyince hepsi kayboldu.windows old dada yoklar lütfen yardım edin

oguzhanx oguzhanx (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dostum Videoların Gelir Mi Bilmem Ama Bizzat Deneyip Geri Getirdiğim Resimler Felan Oldu Oda Çözünürlük Felan Tartışılır .'' Recuva '' Diye Program Var.Şimdi Alta Yazıcam İnşallah Olur Dostum

    Şu Linkten İndir : https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=HxWtpDxRF2TYNxyiL7dzXr3xz3Dy0HxWNuDDJy6LLEU%3D

    Daha Sonra Yükleme Yap.Crack Dosyası Varsa Programın Yüklü Olduğu Klasörün İçne At

    Daha Sonra Programı Açtıkran Sonra Şunları Yap:

    Recuva Nasıl Kurulur?

    Öncelikle indirdiğimiz kurulum dosyasına çift tıklayarak kurulumu başlatıyoruz. Karşımıza çıkacak dil seçeneği menüsünden

    Türkçe dil seçeneğini seçip "OK" butonuna tıklayarak kuruluma devam ediyoruz. Sonrasında karşımıza gelen "Kurulum Sihirbazı" menüsünde

    İleri >" butonuna tıklayacağız ve karşımıza sonraki adım olan "Lisans Sözleşmesi" bölümü gelecek.

    "Kabul Ediyorum" diyerek bir sonraki adıma geçiyoruz. Bir sonraki adım olan

    Yükleme Seçenekleri" menüsünde kendimize uygun olan alanlara tik koyarak ve "Kur" butonuna tıklayarak kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz ve kurulum tamamlandıktan sonra karşımıza gelen

    "Kurulum Tamamlama" ekranından isteğimize göre bölümlere tik koyarak "Bitir" butonu ile kurulumu tamamlıyoruz.

    Recuva Nasıl Kullanılır?

    Türkçe dil desteğine ve aynı zamanda bir kullanım sihirbazına sahip olan Recuva'nın kullanımı her ne kadar kolay olsa da resimlerle kullanımını biraz daha pekiştirmeye çalışacağız. Öncelikle programı çalıştırdığımızda açılış ekranı olarak karşımıza

    programı kolay bir şekilde kullanabilmemiz için hazırlanmış olan "Recuva Sihirbazı" gelecek. Eğer sihirbazın açılışta karşınıza tekrar gelmesini istemiyorsanız "Açılışta bu sihirbazı gösterme." kısmına tik atarak "Sonraki >" butonuna tıklayarak devam ediyoruz. Karşımıza yeni gelen dosya türü seçme penceresinde

    kurtarmak istediğimiz dosya türleri olarak resimler, müzik, belgeler, görüntü, sıkıştırılmış, e-postalar ve diğer menülerinden kullanmak istediğimizi seçerek "Sonraki >" butonuna tıklayarak devam ediyoruz ve kurtarmak istediğimiz dosyaları nerede aratmak istediğimize dair bir pencereyle karşılaşıyoruz.

    Bu pencerede silinen dosyalarınızı nerede aramak istediğinizi seçerek "Sonraki >" butonuna tıklayarak işlemimize devam ediyoruz. Son olarak karşımıza kurtarma işlemine başlamadan önce silinen dosyalarımız için disklerimizi taramayı başlatmamıza olanak tanıyacak olan

    penceresi geliyor. Eğer burada "Derinlemesine Taramayı Aç" seçeneğini seçerseniz arama işlemi baya uzun sürebilir ama daha sağlıklı bir arama olacaktır. İşlemin hızlı olması için bu sekmeyi tıklamadan "Başlat" butonuna basarak devam etmenizi öneririm. Ve Recuva silinen dosyalarımızı aramaya başlıyor.

    Arama işlemi sonlandığında karşımıza gelen

    kurtarılabilecek veya kısmen kurtarılabilecek olan dosyaların listelendiği arama sonuç penceresi geliyor. Burada istediğimiz dosyaları seçerek kurtarma işlemine başlayabilir veya daha ayrıntılı bilgi için gelişmiş kipe geç seçeneğine tıklayarak

    gelişmiş arama sonuç penceresine ulaşabiliriz. Burada yanında yeşil renk olan dosyalar kurtarılabilir olan dosyaları belirtirken, kırmızı renkte olanlar kısmen kurtarılabilir olan dosyaları belirtmektedir. Dosya isimlerine tıklayarak resimde görüldüğü gibi dosyalar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabiliriz. Son olarak kurtarmak istediğimiz dosyaları seçerek "Kurtar..." butonuna tıklıyoruz ve

    kurtarmak istediğimiz dosyaları kaydetmek istediğimiz klasörü seçip "Tamam" butonuna tıklıyoruz ve programın bizim için dosyaları kurtarma işlemini tamamlamasını bekliyoruz.

    Ve sonunda işlem tamam, silinen dosyalarımızı kolayca geri getirdik.. Recuva ile silinen dosyalarınızı kurtarmak işte bu kadar kolay.[Alıntıdır]

    muratakbas muratakbas (1)