dosyalarıma .meka virüsü bulaştı

Uzmanım.net ailesine merhaba Bilgisayarıma geçen günlerde .meka uzantılı olarak dosyalarımı şifreleyen virüse yakalandım. Bu sorunu çözebilmek için tavsiyeleriniz varmı acaba? virüsün _readme.txt dosyasından: Reserve e-mail address to contact us: salesrestoresoftware@gmail.com

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şuan için (5 Kasım 2019) Meka uzantılı şifreli dosyaları çözmenin bir yolu yok. meka fidye virüsü nedir? çözümü var mı? burada detaylı bir inceleme mevcut.

    murat murat (12492)