Dosyalarımın uzantısı .dhkbqglf oldu nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar öncelikle merhaba, bilgisayarıma fidye virüsü bulaştı .dhkbqglf uzantısı var ve her dosyamın içinde bir text dosyası var o da bu şekilde dhkbqglf-decrypt yardım edebilir misiniz ?

kaanmstnoglu kaanmstnoglu (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Daha önce @alattin bunun çözümünü paylaşmıştı

    1. Çözüme gitmek için tıkla
    2. 1 olmassa bunu deneye bilirsin
    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

      indirtmeye çalıştığınız şeyi de indirtmiyor team wiever ile bir bağlanabilir misiniz müsaitseniz

      kaanmstnoglu kaanmstnoglu (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      dhkbqglf-decrypt.txt fidye notu dosyası adına bakaraktan söylüyorum, sana bulaşan virüsün  Gandcrab 5.1 olma ihtimali çok yüksek.  Duruyorsa gölge kopyalardan dosyalar kurtulabilir. Şuan için Gandcrab 5.1 için  ücretsiz bir çözüm yolu yok.

      alattin alattin (16984)