Dosyaların uzantısını vvv yapan virüsün çözümü var mı?

Bigisyarıma bulaşan bu virüs sebebi ile yıllardır saklayıp özenle koruduğum bütün aile resimlerim şuan şifreli bir durumda 7 senedir çocuklarım ve ailemle çektiğim bütün arşivlerim videolarda dahil hepsi şifrelenmiş bir halde bu konuda bir bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin manevi olarak kıymetli olan bu arşivlerimi tekrar kullanmak istiyorumm. Çocuklarımın o yaşlarına kadar çektirdiğim tüm resim ve videolarım engelli şuan yardım edebilecek birileri varsa lütfen ama lütfen yardım etsin :(

refikalar refikalar (8)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    daha önceden alattin hoca bir paylaşım yapmış çok dikkatli uygularsanız dosyalarınızı açarsınız. http://uzmanim.net/soru/vvv-uzantili-dosyalarin-sifresi-nasil-cozulur/64342

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • 1 yıldır uğraşmama rağmen bir türlü çözemediğim vvv uzantılı virüs yüzüdnden bütün resim ve video arşivlerim şifrelenmiş durumdaydı Uzmanım.net sitesinden tanışıp bana özveri ile saatlerce uğraşıp bu sorunumu gideren Değerli site uzmanınız Eren Candan'a çok ama çok Tşk. ederim saatler sıkılmadan emek verip beni büyük bir yükten kurtarmış oldu.Allah Razı olsun değerli kardeşim Çok ama çok sağolll... refikalar 7 yıl önce
    • sorununuz giderildiyse bu bize yeterlidir alattin hocanın sayesinde oldu candan 7 yıl önce