DOSYALARIN VİRÜSE DÖNÜŞMESİ!

HERKESE MERHABA ARKADASLAR FLASHA DOSYALARIMI ATIYORDUM.BİTTİ BAKTIM İÇİNDEKİLER HİÇBİRİ  AÇILMIYOR HERŞEY DeGİŞMİŞ AD FALAN ESET NOD32 VAR.! NAPACAM !?!

safadam safadam (-84)
6 yıl önce sordu

  • @safadam tüm yazını ve başlığını büyük harfle yazmaman gerekir. Sorularında buna dikkat et murat 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

USB flash beleğinizin içindekileri kurtardıktan sonra biçimlendirsiniz USB KISA YOL VİRÜSÜ temizleme programını nette araştırın bu program dosyalarınızı kurtarırr  veya içindekiler önemli değilse

bilgisayarıma tıklatın burda belleğiniz görünür üzerine sağtıklatın biçimlendiri tıklatın belleğiniz düzelmesi gerekir

candan candan (4301)
6 yıl önce cevaplandı

  • yanlız Biçimlendiriyom tekrar dosyalarımı atıyorum sonra yine aynı oluyor USB DİSK SECURTİY ESET NOD32 9 VAR ?! safadam 6 yıl önce
  • usb belleğinizi başka bir bilgisayarda test edin ordada aynı hatayımı verecek acaba candan 6 yıl önce
  • Hayır,Vermedi Orda Çalışıyor! safadam 6 yıl önce

Biraz taraflı bir cevap olacak ama ESET kullanmayın, önermiyorum. Bir de orijinal değilse daha da riskli bir durum.

Panda Free Antivirus'ü yükle. Kurulumda sadece Panda Safe Web'i yüklemeni öneririm. Bu ayarları yap:

Panda'nın eklentisini kaldır. Avira Browser Safety+Avira Safe Shopping eklentilerini kur.

Sonra Shortcut Virus Remover kullan: https://uzmanim.net/Soru/Kisayol-virusu-nasil-temizlenir/835

USB belleği Panda ile tara.

Bilgisayarına tam tarama yap.

kalemlik100 kalemlik100 (14)
6 yıl önce cevaplandı

  • crackladım Ondan olabilirmi?!? yada eseti kaldırayim sizin öneriniz ney??ram 2gb avira olurmu?? safadam 6 yıl önce
  • @safadam cevabı güncelledim. Adımları yapabileceğini düşünüyorum. Bir daha da kırılmış antivirüs kullanmanı önermem. Bilgisayarcılar kırılmış ESET yüklüyor. Sonra bilgisayarlara virüs bulaşıyor. Onca problem. Ondan ESET kötüleniyor bence. kalemlik100 6 yıl önce
  • Bendeki Kısayol Virüsü Degil! safadam 6 yıl önce
  • Dosyaları indirince Klasör Olusup Mesala: uzmanim.net.html_files safadam 6 yıl önce
  • Lisans Verseniz bari :D safadam 6 yıl önce
  • @safadam bu tür paylaşımlar yasak. Program ücretsiz zaten. kalemlik100 6 yıl önce
  • İnş Olur ! Teşekkürler safadam 6 yıl önce