DotVPN nedir, nasıl kullanılır?

DotVPN nedir?

DotVPN nasıl kullanılır?

DotVPN nereden indirilir?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    DotVPN, İnternet üzerinde güvenli bir şekide dolaşmanızı sağlar ayrıca ülkenizde veya başka ülkelerde yasaklanmış sitelere girmenizide sağlar.

    VPN Programlarının amacı nedir?

    IP adresinizi belirlenmiş IP'ye çeviriyor ve yasaklanmış sitelere girmenizi sağlıyor ve IP adresinizi güvende tutuyor diğer VPN programları da aynı görevi üstleniyor. Ayrıca sizin IP adresinizi gizli tutuyor.

    DotVPN nedir?

    İnternette güvenli bir şekilde dolaşmak, gizliliğinizi korumak ve yasaklı sitelere girebilmenizi sağlar. DotVPN, engellenmiş sitelere bağlanmanızı kolaylaştırmanın yanı sıra, internet trafiğinizi şifreleyerek internette güvenli bir şekilde dolaşmanızı sağlar.

    DotVPN nereden indirilir?

    DotVPN uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

    DotVPN Google Chrome eklentisini indirmek için buraya tıklayın.

    DotVPN Opera eklentisini indirmek için buraya tıklayın.

    Android telefona DotVPN indirmek için buraya tıklayın.

    iPhone / iPad'e Dot VPN indirmek için buraya tıklayın.

    DotVPN ücretli mi?

    DotVPN uygulaması 7 günlük deneme süresi veriyor. 7 günün sonunda ise eğer isterseniz ayda 2.99 dolara premium sürümünü satın alabilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)