Download Hızı Artırma

-1

Download Hızımı Nasıl Artırabilir'miyim?

Program Kullanmama Gerek Varmıdır?

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle Bu Yöntem Tarafımca Test Edilmiştir.

    1-) Bilgisayarınıza "EagleGet" Adlı Bir Program İndiriyoruz. -- Buyur Link - - Resmi Site

    2-) Programı Kuruyoruz Ve En Son Programı Açalım.

    3-) İndireceğmiz Dosyanın Url Linkini Kopyalıyoruz. ( ​​​Url Linki Direk Yapıştırınca İndirme Başlayan Türden )

    4-) Programdan İndirme Tuşuna Basarak Url'yi Yapıştırıyor'uz Ve Yer Seçip Tamam'a Basıyoruz Ve İndirme Başlıyor.

    5-) Chrome'da 300Kb Olan İndirme Hızım 3Mb Kadar Oldu.

    Farkı Göreceksiniz.

    Yardımcı Olamadıysam ; Youtube - Kullanım - Video Bana Ait Değildir

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Benim işime yaramadı Aynı hız indirdi hatta %9 Daha düşük indirdi nvidiagtx 6 yıl önce
    • @malgibiolan nvidiagtx 6 yıl önce
    • @nvidiagtx Benim İnternetimde Yaradı. Değişebilir. malgibiolan 6 yıl önce
    • Eagleget Hız Ayarlarını Yaparsan Artabilir. @nvidiagtx malgibiolan 6 yıl önce
    • ben EAGLEGET'i önceden biliyordum, baya bir program yükledim gine birşey olmadı nvidiagtx 6 yıl önce
    • @nvidiagtx Boşuna aşağı oy atma, sen de işe yaramadı diye hiçkimse de yaramadı diye bir şey yok. Ben çok önceden kullanmıştım, gayet işe yarıyor. toprak34 6 yıl önce

    Teorik olarak bilgisayarına ulaşan internet verimli değilse istediğin programı kullan, sana hiçbir faydası olmayacaktır. EagleGet, IDM gibi indirme yöneticilerinin faydası şudur: İnternetini o an en yoğun şekilde download yaparken kullanır. Var olan download hızını arttırmaz, yoğun şekilde download yaparken kullanır. Ama download işlemini daha hızlı yaptığı doğrudur, buna ben de şahidim.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho ha tam işte anlatmak istediğim hızlı inditmesiydi bu yüzden hızı artırma dedim :)) malgibiolan 6 yıl önce