download manager indirme

ne zamandır download manager programı indirmeye çalışıyorum hep virüslü oluyo ve işime pek yaramıyo o zamanda. nereden indirebilirim acaba

burakburak burakburak (15)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tamindir de aşağıda verdiğim linkte var. Anladığım kadarıyla siz craklı olanları denemişsiniz. ahmetduran diye bir yerde vardı hatırladığım kadarıyla...

    http://www.tamindir.com/free-download-manager/

    yunusemre2344 yunusemre2344 (54)
    9 yıl önce cevaplandı

      İndirmenizi tavsiye etmem içlerinde zararlı bir çok program var uzak durmanızı tavsiye ederim

      ücretsiz muadillerine yöneliniz . saygılarımla

      mehmetyildiz mehmetyildiz (19)