Download Upload'a Etki Edermi

arkadaşlar başlıktan soruyu anlamışsınızdır ama biraz daha açayım ben bir site üzerine yayın yapıyorum e haliyle yayın yaparken görüntümü sesimi siteye upload ediyorum benim size sormak istediğim şey yayındayken ben youtube'dan veya diğer sitelerden şarkı açıyorum buda download oluyor yani internetten şarkı açmamın yayınıma bir etkisi olurmu yani kasma yaparmı sizce bir kaç kişiye sordum etki etmez dedi ama sizede sorayım dedim fikirlerinizi bekliyorum iyi günler :)

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Download Upload'a küçük de olsa etki eder.

    Download sırasında dosya indirilen sunucu ile bilgisayarınız arasında bir trafik oluşur. Klasik ağ bağlantısı mantığında gönderilen, alınan paketlet ile ilgili kontrol gönderimleri, alımları yapılır.  Fakat bu trafik oldukça önemsiz miktardadır.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • TEŞEKKÜR EDERİM AYDINLATTIĞINIZ İÇİN nizi666 7 yıl önce