DPC Watchdog Violation Mavi ekran hatası

Merhaba,

Henüz 1 aylık sistem. Windows 10 işletim sistemini kullanıyorum.
Bilgisayarım DPC WATCHDOG VIOLATION Mavi ekran hatası vermeye başladı, önce donuyor ve 1-2-3-4 dakika sonra kapanarak mavi ekran hatasını veriyor.
Aç ve kapa devam derken zamansız bir şekilde aynı hatayı tekrar gösteriyor. Tüm güncellemeler ve sürücüler yüklü .RAM testi yaptım hiçbir sorun çıkmadı. İnternet üzerinden birçok araştırma yapmama rağmen, çözümünü bulamadım. Format attım, maalesef yine aynı hatayı alıyorum. Nasıl çözümü bulabilirim? Teşekkür ederim.

  • Anakart: MSI B450M PRO- M.2 Max AMD B450 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz mATX
  • Ekran Kartı: MSI GeForce GTX 1650 Super Ventus XS OC 4 GB GDDR6 128Bit DX12
  • RAM: (2x8GB) DDR4 3600MHz CL18
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz-3.9GHz 6/12 19MB Soket AM4 65W 12nm
  • SSD: 250 GB
  • HDD: 1 TB
  • PSU: 600V

Minidump dosyaları:

Minidump Dosya.rar

drive.google.com drive.google.com

koteam koteam (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    koteam koteam (1)