dr.web curelt ile 360 total security

dr.web curelt ile 360 total security aynı bilgisayarda kullanılabilirmi ?

meholim43 meholim43 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dr.web curelt ve 360 Total security aynı bilgisayarda çalışır.

    Dr. Web CureIT pasif koruma sağlar. Yani bellekte sürekli aktif değildir. Siz çalıştırdığınızda bilgisayarınızdaki dosyaları ve belleği tarar.

    360 Total security aktif, gerçek zamanlı koruma sağlar. Bilgisayar açıldığında belleğe yüklenir ve tehlikelere karşı sizi korur.

    İkisini de aynı bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim., meholim43 8 yıl önce
    • rica ederim :) hakan 8 yıl önce