Drainer Eductive.dll belirtilen modül bulunamadı

Merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim,

Drainer Eductive.dll başlatmada sorun

Belirtilen modül bulunamadı

Bilgisayarı her yeniden başlattığımda bu yazı çıkıyor

Yardımcı olursanız,çok sevinirim

Şimdiden teşekkürler....

Turhan ÖZÜŞEN

mazabuka mazabuka (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Drainer Eductive.dll​ belirtilen modül bulunamadı hatasından kurtulmak için:

    1. Windows + R tuşlarına basın.
    2. Çalıştır açılacaktır.  Regedit yazın ve kayıt defteri editörünü çalıştırın.
    3. Regedit açıkken ctrl + f tuşlarına basın ve arama bölümüne Drainer Eductive.dll yazın
    4. Çıkan tüm değerleri sırası ile silin.
    5. F3 tuşuna basarak aramayı tekrar edin.
    6. Tüm kayıtları sildiğinizden emin olun.

    Daha sonra bilgisayarınızda Malware taraması gerçekleştirin.

    Malwarebytes anti-malware nedir? Malwarebytes  anti-malware nasıl kullanılır?  ile bilgisayarınızı taratın.

    Daha sonra çifte kontrol için Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?  linkinde anlatılan Emsisoft anti-malware programını kullanabilirsiniz.

    Bu işlemlerden sonra Drainer Eductive.dll belirtilen modül bulunamadı hatasından kurtulacaksınız.

    damlakoc damlakoc (1391)