dreamspark visual studio 2013 indirme

merhabalar. dreamspark sitesinden visual studio 2013 professional indircem fakat 32 bit ve 32bit web installer seçenekleri var. 64 bit nasıl indirebilirim ?

ttolgaer ttolgaer (8)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Visual Studio'nun 64 bit sürümü olmadığından. Visual studio sadece 32 bit sürümü var. 32 Bit sürümünü indirebilirsin Tolga.

    Performans ve maliyet gibi sebeplerden dolayı visual studio'nun 64 bit sürümü çıkartılmıyor.

    Visual studio 32 bit 64 bit sistemlerde çalışır. Sorunsuz kullanabilirsin.

    alattin alattin (16984)
    10 yıl önce cevaplandı

    • indiriyorum teşekkürler hocam :) ttolgaer 10 yıl önce